WIZY DO USA - NAJSZYBCIEJ ORAZ NAJSKUTECZNIEJ W POLSCE

Infolinia: 22 489 61 41 lub 22 489 60 60
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
« Powrót na poprzednią stronę

ROZMOWA Z KONSULEM

Spotkanie z Konsulem to indywidualna rozmowa, która trwa zazwyczaj około 1 minuty. W przypadku rodziny lub znajomych wyjeżdżających wspólnie do USA, zalecane jest wspólne odbycie rozmowy z Konsulem (razem podchodzimy do stanowiska, przy którym jest Konsul). Rozmowa odbywa się w języku Polskim, wyjątkiem są wyjazdy studenckie przy kategoriach wizowych F, M, J. Pytania, których możemy się spodziewać, to :- cel wyjazdu- obecne zajęcie w Polsce- poprzednie wizyty w USA. (jeżeli przebywali Państwo w przeszłości na terenie Stanów Zjednoczonych powyżej 3 miesięcy, sugerujemy kontakt z naszym przedstawicielem, w celu udzielenia instrukcji, w jaki sposób rozmawiać z Konsulem). Na cały proceder wizyty w Konsulacie/Ambasadzie należy zarezerwować sobie minimum godzinę, z uwagi na fakt, iż Ambasada umawia kilkanaście / kilkadziesiąt osób na tę samą godzinę. Jeżeli spotkanie jest umówione na późniejszą godzinę, wtedy z pewnością spędzą Państwo mniej czasu w Ambasadzie/Konsulacie.

GODZINA SPOTKANIA

Spotkania dla kandydatów ubiegających się o wizy nieimigracyjne odbywają się ZAWSZE w godzinach od 8 do 12. Umówiona godzina nie musi być rygorystycznie przestrzegana, czyli w przypadku problemów z dojazdem, lub chęci odbycia spotkania kilka godzin wcześniej, niż spotkanie zostało umówione, jest to w pełni wykonalne i nie jest konieczne powiadamianie o tym Konsulatu/ Ambasady.

WYMAGANE DOKUMENTY

Nie zalecamy zabierać żadnych dodatkowych dokumentów, tj. akty notarialne, karty pojazdów, zaświadczenia o posiadanych środkach na koncie. Jedynym dokumentem, który mogą Państwo zabrać na rozmowę z Konsulem, jest zaświadczenie o zarobkach, lub PIT za ostatnie rozliczenie podatkowe. Przedmiotowe zaświadczenie można posiadać przy sobie, jednak nie należy go okazywać Konsulowi bez wcześniejszego zapytania o potwierdzenie dochodów.

ZAPROSZENIA:

Jeśli zastanawiasz się jak dostać wizę do USA, to wiedz, że dla obywateli RP nie jest konieczne posiadanie zaproszeń z USA. Tradycyjne zaproszenia od rodziny lub znajomych często wpływają negatywnie przy aplikowaniu o wizę. Konieczność posiadania zaproszenia weryfikujemy indywidualnie. W przypadku wyjazdów biznesowych, zalecane jest posiadanie pisma zapraszającego od firmy lub instytucji amerykańskiej. Pismo może być przesłane w formie skanu. Nasi przedstawiciele pomagają przy redagowaniu przedmiotowych zaproszeń.

KIEDY OTRZYMAM WIZĘ

DOSTAWA POD WSKAZANY ADRES:

Aby skorzystać z usługi dostawa pod wskazany adres należy podać adres dostawy w Polsce,  a także obowiązkowo polski numer telefonu.

Jeśli zdecydują się Państwo na opcję Doręczenie przesyłki pod wskazany adres prosimy pamiętać, że ktoś musi być tam obecny w czasie, gdy kurier przyjedzie z przesyłką. Aby uniknąć problemów prosimy upewnić się że wszystkie dane są wpisane prawidłowo.

Koszt dostawy przez kuriera TNT to 24 PLN za każdy paszport .

WARTO WIEDZIEĆ

Do Ambasady/ Konsulatu nie można wnosić żadnych urządzeń elektronicznych, dlatego telefony komórkowe, odtwarzacze MP3, laptopy itp., sugerujemy pozostawić w domu lub w samochodzie.Rozmowa z Konsulem przebiega w miłej atmosferze i w większości przypadków to tylko formalność. Najważniejszym czynnikiem są poprawnie przygotowane dokumenty oraz zdecydowanie przy udzielaniu odpowiedzi, dotyczących celu wyjazdu oraz aktualnego zajęcia w Polsce.

FORMULARZE W SAMOLOCIE

Podczas podróży do Stanów Zjednoczonych należy wypełnić 2 formularze, które otrzymają Państwo w samolocie:

Skan formularza wraz z instrukcją wysyłamy do Państwa drogą elektroniczną po spotkaniu z Konsulem.

Życzymy udanej podróży do USA

Nasze serwisy Nasze serwisyNasze serwisyNasze serwisy

AKTUALNOŚCI

Ile wynosi aktualna opłata wizowa?

Z dniem 7 czerwca roku Ambasada Stanów Zjednoczonych zmieniła procedury ubiegania się o wizę amerykańską.

Czytaj dalej »

DLACZEGO MY?

  • Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która posiada doświadczenie i szeroki zasób wiedzy w zakresie procedur wizowych do USA
  • Legitymujemy się ponad 8 tysiącami zadowolonych klientów
  • Posiadamy swoich przedstawicieli na terenie Stanów Zjednoczonych
  • Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta

ZAPYTAJ O KONTAKT

* Wymagane pola
Home Wizy tymczasowe Wizy imigracyjne Us�ugi Rekomendacje Kontakt